E-porady

Szybkie i profesjonalne

E-PORADY PRAWNE

Zmagasz się z problemem prawnym? Nie wiesz jakie są Twoje możliwości? A może dostałeś pismo z Sądu i nie wiesz w jaki sposób na nie odpowiedzieć? Szybko, łatwo i przyjemnie, bez wychodzenia z domu, pomożemy Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów! Bezpłatnie przeanalizujemy i wycenimy poradę!

Skontaktuj się

Krok po kroku

JAK MOGĘ UZYSKAĆ POMOC PRAWNĄ ONLINE?

1

WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej. Dokładnie opisz swój problem, podając przy tym jak najwięcej szczegółów, abyśmy mogli kompleksowo udzielić Ci porady prawnej. Jeśli posiadasz dokumenty, które dotyczą sprawy, dodaj je jako załącznik.

2

WSTĘPNA WYCENA

Po przeanalizowaniu sprawy oraz dokumentów, otrzymasz od Nas wiadomość e-mail z wyceną wraz z czasem realizacji zlecenia.

3

AKCEPTACJA WYCENY

Będziemy oczekiwać na zwrotną informację e-mailową czy podana przez Nas kwota została przez Ciebie zaakceptowana.

4

OPŁATA FAKTURY

Jeśli zaakceptujesz podaną cenę, wyślemy Ci na e-mail fakturę wraz z numerem rachunku bankowego, którą będziesz zobligowany zapłacić w terminie 3 dni.

5

POMOC PRAWNA

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie w ciągu 7 dni prześlemy Ci drogą e-mailową wyczerpującą poradę prawną bądź skontaktujemy się telefonicznie w zależności od tego jaką formę preferowanego kontaktu zaznaczyłeś w formularzu, by udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji.

MASZ PYTANIE?

W razie jakichkolwiek trudności w trakcie wykonywania poszczególnych kroków, nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji.

Pomoc uzyskasz pod numerem 666 915 959

Formularz

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą
    PREFEROWANA FORMA KONTAKTU

    ZAŁĄCZNIKI