Strony internetowe

STRONY WWW

dla branży beauty

Strona internetowa jest często pierwszym punktem kontaktu potencjalnych klientów z Twoją firmą. Jest to więc pierwsza szansa, aby zrobić fantastyczne wrażenie! A jak wiadomo – pierwsze wrażenie ma znaczenie. Strona internetowa jest wizualną reprezentacją Twojej firmy. Powinna być idealnie dopasowana pod Twoich Klientów. To, jak użytkownik będzie się na niej czuł ma ogromny wpływ na to, czy będzie on chciał skorzystać z Twoich usług. Dobrze zaprojektowana strona powinna sprawić, że użytkownik będzie poruszał się po niej z łatwością, a także będzie miał ochotę do niej wrócić.

Skontaktuj się z nami

Wyróżnia nas

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INNOWACYJNY DESIGN

EFEKTYWNY COPYWRITING

DEDYKOWANE FUNKCJE

INTUICYJNE ZARZĄDZANIE

KONCENTRACJA NA ODBIORCY

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Sprawdź

CO OBEJMUJE NASZA OFERTA

01

ARCHITEKTURA INFORMACJI

Zaprojektujemy i uporządkujemy informacje na Twojej stronie w taki sposób, aby użytkownik mógł łatwo znaleźć to, czego potrzebuje.

02

PROJEKT GRAFICZNY ZGODNY Z UX

User experience to projektowanie zorientowane na użytkownika – czyli uwzględnienie jego potrzeb, przyzwyczajeń, umiejętności, czy obaw. Dzięki prawidłowemu projektowaniu UX strona będzie przyjazna i intuicyjna.

03

ATRAKCYJNE MARKETINGOWO TREŚCI

Marketing treści to oddziaływanie na potencjalnych klientów treściami, które są wartościowe i interesujące. To przede wszystkim propagowanie korzystnego wizerunku marki.

04

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Stosujemy podstawowe zasady ochrony danych, aby zapewnić bezpieczeństwo strony internetowej i zapobiec ryzyku cyberataków.

05

PROFESJONALNY I FUNKCJONALNY CMS

CMS – czyli system zarządzania treścią na stronie internetowej (panel administracyjny). Dzięki niemu będziesz mógł w szybki, łatwy i intuicyjny sposób obsługiwać swoją stronę www.

06

OPTYMALIZACJA SEO

Twoja strona będzie od początku dobrze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu będziesz miał większą szansę na uzyskanie wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwania.

07

CERTYFIKAT SSL

SSL to protokół sieciowy używany do zabezpieczenia połączeń internetowych. Zapewnia on poufność transmisji danych przesyłanych przez internet.

08

RESPONSYWNOŚĆ

Twoja strona będzie dostosowywać się do wielkości okna przeglądarki. Dzięki temu będzie ona wyglądać dobrze i czytelnie na wszystkich urządzeniach.

09

ANALITYKA STRON

Pomożemy ci podpiąć podstawowe narzędzia analityczne, dzięki którym będziesz mógł szczegółowo analizować dane o użytkownikach twojej strony oraz wyciągać przydatne wnioski.

10

WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE

Po zakończeniu zlecenia nadal utrzymujemy kontakt klientem i oferujemy kompleksową pomoc, a w razie potrzeby również dodatkowe usługi.

Cennik

Zapoznaj się z naszą ofertą

BRONZESILVERGOLDPREMIUM
Ilość podstron1-34-89-159-15
Unikatowa szata graficzna strony
Optymalizacja strony pod SEO
Szkolenie z zakresu obsługi strony
1h2h3h
Domena – 1 rok gratis
Hosting – 1 rok gratis
Certyfikat SSL – 1 rok gratis

3490 zł brutto

ZAPYTAJ O OFERTĘ

7490 zł brutto

ZAPYTAJ O OFERTĘ

11900 zł brutto

ZAPYTAJ O OFERTĘ

16900 zł brutto

ZAPYTAJ O OFERTĘ

DODATKI
moduł sklepu internetowego4900 zł brutto
blog / aktualności1190 zł brutto
system płatności (Tpay, PayU, BlueMedia)1190 zł brutto

Zainteresowany?

NAPISZ DO NAS!